Krytyczna Racjonalistka

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

My new project:

Productz.com - Wikipedia of Products

O mnie

Najczęściej czytam w pociągu, bo wtedy najłatwiej mi znaleźć czas. Choć jestem polonistką, nad klasykę przedkładam thrillery i kryminały. Moje pasje to: historia, społeczeństwo, internet, nowe media i technologie. Choć jestem racjonalistką i to krytyczną ciągle powołuję się na przeznaczenie, dobry los, dobrą karmę a nawet horoskopy. Piszę słabo, dlatego nie robię tego zbyt często, ale od czasu od czasu coś mnie nachodzi. 

 

Jestem współtwórczynią BookLikes, więc jeżeli coś Wam się nie podoba w serwisie albo chcielibyście coś zmienić lub ulepszyć, piszcie na asia [at] booklikes.com. Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę. Jeżeli coś Wam się nie podoba w moich postach, piszcie to w komentarzach :)

Teraz czytam

Pierwszy rok życia dziecka
Sandee E. Hathaway, Arlene Eisenberg, Heidi E. Murkoff
Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek
Eric Ries
Przeczytane:: 140/248 stron